عایق کاری حرارتی ساختمان چیست؟

عایق کاری از نظر کاربرد به انواع مختلف عایق کاری حرارتی، عایق کاری صوتی و عایق کاری رطوبتی دسته بندی می شود. روش های مختلفی برای اجرای انواع عایق کاری وجود دارد. منظور از عایق کاری حرارتی ساختمان استفاده از پوشش هایی از مواد و متریال های مختلف در داخل یا بر روی سطوح ساختمان می باشد تا مانع از اتلاف انرژی شود. پوشش های عایق کاری حرارتی انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال پشم شیشه، پشم سنگ، شیشه اسفنجی، تخته های فیبری و تری دی پنل ها از جمله عایق های حرارتی که به منظور عایق کاری حرارتی مورد استفاده قرار می گیرند. توجه داشته باشید که عایق کاری حرارتی ساختمان از جمله کارهای بسیار تخصصی در حوزه ساختمان است که باید به دست متخصصین این کار انجام شود.

چه زمانی به متخصصین عایق کاری حرارتی ساختمان نیاز دارید؟

 اجرای عایق کاری حرارتی در تمامی ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و... که در حال ساخت هستند ضروری است. علاوه بر ساختمان های در حال ساخت، در بسیاری از موارد نیاز به عایق کاری حرارتی ساختمان های موجود و قدیمی نیز می باشد. فرقی نمی کند که بخواهید یک ساختمان در حال ساخت را عایق کاری کنید یا یک ساختمان قدیمی، در هر یک از این شرایط ضروری است که درباره انتخاب بهترین و بهینه ترین روش عایق کاری ساختمان با یک متخصص مشورت نمایید. همانطور که قبلا هم اشاره شد عایق کاری سقف، کف و دیوارها از داخل یا بیرون نیازمند تجربه و تخصص می باشد. پس در هر صورت نیاز به متخصصین عایق کاری دارید. بسیاری از متخصصین مجرب و ماهر در آب و خاک سازان خدمات عایق کاری حرارتی ساختمان را ارائه می دهند.

چگونه یک متخصص خوب برای عایق کاری حرارتی ساختمان خود پیدا کنید؟

امروزه بهترین روش برای پیدا کردن بسیاری از خدمات ساختمانی، استفاده از خدمات آنلاین می باشد. با کمی جستجو درباره خدمات عایق کاری حرارتی ساختمان، بسیاری از متخصصین فعال در این زمینه را پیدا خواهید کرد. آب و خاک سازان نیز به شما برای پیدا کردن متخصصین عایق کاری ساختمان کمک می کند. بسیاری از متخصصین مجرب در سایت آب و خاک سازان مشغول به فعالیت و رقابت با یکدیگر هستند. در نتیجه می توانید از طریق سایت خیلی راحت آن ها را پیدا کرده و با آن ها ارتباط برقرار کنید. برای این منظور لیست شرکت های تولیدکننده عایق های ساختمانی نیز در سایت آب و خاک سازان قرار داده شده است.

سوالاتی که بهتر است از متخصصین عایق کاری حرارتی ساختمان بپرسید

بهتر است که پیش از شروع پروژه درباره برخی مسائل با متخصصین عایق کاری حرارتی ساختمان صحبت کنید و از آن ها درباره جزئیات اجرایی عایق کاری حرارتی ساختمان بپرسید. مثلا اینکه از چه روش هایی برای عایق کاری حرارتی ساختمان استفاده می شود؟ چند روز طول می کشد تا کار عایق کاری حرارتی به پایان برسد؟ درباره هزینه نهایی عایق کاری و نحوه پرداخت آن و همچنین شرایط ضمانت اجرای کار صحبت کنید. بهتر است که درباره تمام جزئیات به توافق برسید و تعهدات خود را نسبت به یکدیگر ثبت کنید. برای راهنمایی بیشتر می توانید از چک لیست ها و نمونه قراردادهای موجود در سایت آب و خاک سازان استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره حقوقی نیز می توانید از خدمات مشاوره آنلاین آب و خاک سازان استفاده نمایید.

هزینه عایق کاری حرارتی ساختمان چقدر است؟

هزینه عایق کاری حرارتی برای یک ساختمان در حال ساخت کمتر از یک ساختمان ساخته شده می باشد. روش های مختلف عایق کاری حرارتی هزینه های متفاوتی دارند. عواملی مثل متراژ ساختمان، تعداد طبقات، شرایط آب و هوایی منطقه و نوع سازه‌ی ساختمان از جمله عوامل تاثیر گذار بر روی انتخاب روش عایق کاری هستند. حجم کار عایق کاری در ساختمان، حمل و نقل متریال ها و دستمزد استادکارها نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه عایق کاری حرارتی ساختمان می باشد.

خدماتی که متخصصین عایق کاری حرارتی ساختمان ارائه می دهند شامل چیست؟

در ادامه به برخی از خدماتی که توسط متخصصین عایق کاری ساختمان ارائه می شود اشاره می کنیم:

 • مشاوره درباره انواع روش های عایق کاری حرارتی
 • عایق کاری حرارتی ساختمان
 •  عایق کاری حرارتی پوسته خارجی ساختمان
 • عایق کاری حرارتی لوله های تاسیسات
 • عایق کاری حرارتی از داخل
 • عایق کاری حرارتی پنجره ها و درها

استخدام آنلاین متخصص عایق کاری حرارتی از طریق آب و خاک سازان چه مزیت هایی دارد؟

همانطور که قبلا هم اشاره شد می توانید از طریق سایت آب و خاک سازان اقدام به استخدام متخصصین عایق کاری ساختمان نمایید. در ادامه به مزیت های استخدام آنلاین متخصصین عایق کاری حرارتی از طریق این سایت اشاره می کنیم:

 • استفاده از خدمات آنلاین
 • صرفه جویی در زمان
 • پیدا کردن بهترین متخصصین عایق کاری حرارتی در نزدیکی خودتان
 • صرفه جویی در هزینه (رقابت سالم و اصلاح قیمت ها در آب و خاک سازان)
 • امکان دیدن نمونه کارهای متخصصین مورد نظر در کم ترین زمان
 • برخورداری از خدمات پشتیبانی آب و خاک سازان

چگونه از طریق آب و خاک سازان، متخصص عایق کاری حرارتی استخدام کنید؟

برای استخدام آنلاین متخصص عایق کاری حرارتی از طریق سایت آب و خاک سازان، کافی ست که به چند سوال در سامانه ثبت درخواست سایت پاسخ دهید تا درخواست شما ثبت شود. کارشناسان آب و خاک سازان درخواست تان را بررسی کرده و با توجه به نیازهایتان بهترین متخصصین را به شما پیشنهاد می کنند.

 

 

آب و خاک سازان،محمدلطفی،شیراز