حمل و نقل نخاله چیست؟

حمل و نقل نخاله چیست؟ تا حالا فکر کرده‌اید که این همه مصالح ساختمانی که بعد از تخریب یک سازه ایجاد می‌شود چه سرنوشتی دارند؟ به پسماند و بقایای مصالحی که بعد از تخریب سازه‌ها به جا می‌مانند نخاله های ساختمانی می‌گویند. حتی در یک بازسازی ساده هم با حجم زیادی از نخاله روبرو خواهید شد که فکرش را هم نمی‌کردید. حجم نخاله‌ها معمولا متناسب با نوع سازه تخریب شده و بزرگی آن می‌باشد. حمل و نقل نخاله کار آسانی نیست. به همین دلیل این کار اغلب توسط نیروی متخصص و شرکت‌های خدمات ساختمانی انجام می‌شود. در واقع حمل و نقل نخاله های ساختمانی معمولا یکی از خدماتی هستند که اجرای آن‌ها توسط این شرکت‌ها انجام می‌شود. شاید از خودتان بپرسید که چگونه می‌توانید یک متخصص مجرب با تجهیزات مناسب برای این کار پیدا کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به نکات خوبی درباره حمل و نقل نخاله و خدمات آنلاین مربوط به آن اشاره کنیم.

چه زمانی نیاز به حمل و نقل نخاله دارید؟

تخریب ساختمان و یا هر سازه‌ دیگری نخاله به همراه دارد. این تخریب ممکن است به صورت عمدی و با هدف تعمیرات یا بازسازی انجام شود که در چنین شرایطی لازم است تا برای جلوگیری از انباشته شدن پسماند‌ها و ضایعات ساختمانی در محل پروژه و معابر، جمع آوری نخاله همزمان با تخریب انجام گیرد.

همچنین تخریب ممکن است به دلیل وقایع طبیعی مثل زلزله یا حوادث غیر مترقبه‌ای مثل آتش‌سوزی رخ دهد. در چنین شرایطی نیز با حجم زیادی از نخاله مواجه خواهیم بود که باید هر چه سریع‌تر جمع‌آوری شوند.

در نهایت فرقی نمی‌کند که برای کدام یک از این دلایل نیاز به حمل و نقل نخاله دارید، در هر صورت یک کادر مجرب و حرفه ای شما را راهنمایی خواهند کرد تا این کار را هر چه سریع‌تر و به صورت اصولی انجام دهید.

 

چگونه یک متخصص خوب برای حمل و نقل نخاله پیدا کنید؟

امروزه کمتر خدماتی پیدا می‌شود که ارائه آنلاین نداشته باشند. بسیاری از شرکت‌های خدمات ساختمانی، خدمات حمل و نقل نخاله را نیز در کنار سایر خدمات عمرانی به صورت تخصصی و با تجهیزات و ماشین‌آلات مخصوص ارائه می‌دهند. با یک جست و جوی ساده می‌بینید که این خدمات به صورت آنلاین نیز توسط شرکت‌های زیادی ارائه می‌شود. بسیاری از این متخصصین در سایت آب و خاک سازان نیز حضور دارند و شما می‌توانید خیلی راحت و با اطمینان خاطر آن‌ها را پیدا کنید. آیا می‌دانید که استفاده از خدمات حمل و نقل نخاله از طریق شرکت‌های فعال در آب و خاک سازان برایتان مقرون به صرفه خواهد بود؟

هزینه حمل و نقل نخاله چقدر است؟

هزینه حمل و نقل نخاله به عوامل متعددی بستگی دارد. اولین و مهم‌ترین عامل حجم نخاله است و اینکه چند عدد ماشین و چه ماشین‌آلاتی برای حمل و نقل نخاله لازم داشته باشید. همچنین اینکه قرار است نخاله‌ها در کجا بارگیری و در کجا و با چه فاصله‌ای از مبدا تخلیه شوند نیز بر روی هزینه حمل و نقل تاثیر دارد.

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت حمل و نقل نخاله می‌توانید با پشتیبانان سایت آب و خاک سازان در ارتباط باشید.

ما تضمین می‌کنیم که به دلیل سیاست‌های سایت آب و خاک سازان مبنی بر رقابت سالم و اصلاح قیمت‌ها به نفع مشتری، استفاده از خدمات حمل و نقل نخاله طریق این سایت برایتان مقرون به صرفه خواهد بود.

خدماتی که متخصصین حمل و نقل نخاله ارائه می‌دهند شامل چیست؟

در ادامه به طور خلاصه به برخی از خدماتی که توسط شرکت‌های حمل و نقل نخاله ارائه می‌شود اشاره می‌کنیم:

 • خاکبرداری انواع نخاله‌ها
 • جمع‌آوری ضایعات ساختمانی
 • حمل و انتقال نخاله و ضایعات ساختمانی از داخل طبقات و زیرزمین توسط کارگر
 • بارگیری و حمل و نقل نخاله های ساختمانی با نیسان، کامیون، خاور و کمپرسی
 • اجاره ماشین‌آلات خاکبرداری، بیل، بابکت (مینی‌لودر) جهت تخریب در پروژه‌های ساختمانی
 • جابه جایی مصالح ساختمانی
 • تخریب و خاکبرداری
 • برش‌کاری آهن‌آلات

لازم به ذکر است که کلیه خدمات مربوط به حمل و نقل نخاله توسط متخصصین حاذق در آب و خاک سازان با بهترین کیفیت، مناسب‌ترین ماشین‌آلات و در سریع‌ترین زمان ارائه می‌شوند.

استخدام آنلاین متخصص حمل و نقل نخاله از طریق آب و خاک سازان چه مزیتی دارد؟

قبلا هم اشاره کردیم که استخدام آنلاین متخصصین از طریق آب و خاک سازان به دلیل فضای رقابتی موجود در سایت برایتان مقرون به صرفه‌تر می‌باشد. علاوه بر این از مزیت‌های زیر نیز بهره‌مند خواهید شد:

 • استفاده از خدمات آنلاین آب و خاک سازان
 • صرفه جویی در زمان
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها
 • پیدا کردن یک متخصص مجرب در نزدیکی خودتان برای حمل و نقل نخاله
 • برخورداری از خدمات پشتیبانی آب و خاک سازان 

چگونه از طریق آب و خاک سازان متخصص حمل و نقل نخاله استخدام کنید؟

استخدام متخصصین برای حمل و نقل نخاله از طریق آب و خاک سازان با استفاده از سامانه ثبت درخواست سایت امکان‌پذیر است. برای این منظور لازم است ابتدا به این سامانه بروید و بعد از پاسخ دادن به چند سوال درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان آب و خاک سازان درخواست شما را بررسی می‌کنند و با توجه به نیازتان و شرایطی که دارید بهترین متخصصین برای حمل و نقل نخاله را به شما معرفی می‌نمایند.